Secom Myco Defence 60 cps Secom

Myco Defense este un amestec patentat de 12 ciuperci medicinale organice folosite de mii de ani in China si Japonia pentru proprietatile medicinale exceptionale. Myco Defense ofera absorbtie optima (prin sistemul unic de procesare si completarea formulei cu vitamina C si Ghimbir organic) imbunatatind capacitatea organismului de a asimila componentele bioactive din ciuperci.

Recomandari:
● echilibrarea sistemului imunitar;
● stimularea functiilor organismului ajutandu-l sa se adapteze fizic, psihic, imunitar, metabolic;
● imbunatatirea functiilor cerebrale, pulmonare, digestive, hepatice, cardiovasculare, endocrine, renale si a metabolismelor lipidic si glucidic

Mod de administrare: 2 capsule/zi sau conform recomandarii consultantului de specialitate.

Forma de prezentare: 60 capsule