Dacia Plant Detoxifiant 60 cpr Dacia Plant

Detoxifiant comprimate este un amestec de plante si uleiuri esentiale, conceput cu scopul de a realiza procese de detoxifiere renala, hepatica, intestinala si cutanata prin efectele de drenaj.

Detoxifiant comprimate este un amestec de plante si uleiuri esentiale, conceput cu scopul de a realiza procese de detoxifiere renala, hepatica, intestinala si cutanata prin efectele de drenaj, care permit obtinerea unei eficiente maxime in procesul de epurare realizat la nivelul intregului organism.

Recomandari:
Detoxifierea organismului prin:
● eliminarea lichidelor in exces din corp;
● accelerarea tranzitului intestinal;
● normalizarea proceselor de sudoratie.

Mod de administrare: Adulti si tineri peste 15 ani: cate 1-2 comprimate de 3 ori pe zi, cu 30 de minute inaintea mesei.

Contraindicatii: Sarcina, alaptare, intoleranta la oricare dintre componentele produsului.