Ayurmed Ashwagandha Rasayan Tab Stimulent 100 tb Ayurmed

Ashwagandha Rasayan Tab este un tonic general complet, obtinut dintr-un amestec de plante medicinale indiene cunoscute pentru proprietatile lor de tonifiere, revigorare si regenerare, mentinand nivelul de energie din organism.

Contribuie la:
● mentinerea tonusului general al organismului in conditii de suprasolicitare fizica si psihica sau in perioada de convalescenta;
● mentinerea capacitatii naturale de autoaparare si refacere a organismului;
● relaxarea psihica, aparitia si mentinerea calitatii somnului, a capacitatii de concentrare si memorare;
● revigorarea, regenerarea, tonifierea si mentinerea nivelul de energie din organism;
● ajuta la distrugerea celulelor anormale (tumori benigne si maligne).

Mod de utilizare:
● Copii peste 14 ani: cate o jumatate de tableta de 3 ori pe zi;
● Adulti: cate 1-2 tablete de 3 ori pe zi.
Se administreaza cu 30 minute inainte de masa, minim 1 luna,  optim cure de 3 luni.

Prezentare: flacon cu 50/100 tablete.