Niavis Bulgur Ecologic BIO 250 g Niavis

Fii primul care scrie un Review
Bulgurul este un amestec de diferite boabe de grau macinate mare foarte apreciat deoarece are un continut de fibre, proteine si vitamine mai mare decat orezul si are un indice glicemic scazut. Poate fi folosit cu incredere in loc de orez in pilafuri, ardei umpluti, burgeri fara carne sau supe.
La comanda
Cod Produs: NOB08NI2 Ai nevoie de ajutor? 0754673925

Ingrediente: 100% Bulgur ecologic

Informatii nutritionale/100g
● Energie............340kcal
● Grasimi............3g
● Carbohidrati.....71.4g
● Proteine...........15g
● Fibre ...............15g
● Sare................0g

Informatii alergenice: Procesat intr-o unitate care mai ambaleaza nuci si seminte si poate contine urme de nuci

Mod de administrare:
● Se recomada a se consuma doar gatit. Nu se recomada femeilor insarcinate, copiilor sau persoanelor care sufera de alergii. Produsul contine gluten.

Mod de pastrare: A se pastra cu ambalajul inchis intr-un loc uscat, intunecat si racoros.

Tara de origine: Turcia

Forma de prezentare: 250 g
Daca doresti sa iti exprimi parerea despre acest produs poti adauga un review.

Review-ul a fost trimis cu succes.

Compara produse